Šternberk - oficiální informační portál města

HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2008

Kalendář akcí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Rok Měsíc Týden Dnes Vyhledat Přejít na měsíc
Letní kino ve Šternberském klášteře
Od pátek, 29. červen 2018 -  21:30
Do čtvrtek, 30. srpen 2018 - 23:30

Největší mobilní kino v české republice v letošním roce poprvé zavítá i do Šternberka. Návštěvníci se mohou těšit na promítání ve vybraných dvou červnových a dvou srpnových termínech.

Závěr školního roku 29. 6. se ponese v duchu rodinné komedie Špunti na vodě. Děj navodí letní atmosféru prázdnin a cesta na zlatou svatbu prarodičů, se stane dobrodružstvím tatínků s dětmi na řece v kánojích. O situace, které Vám polechtají bránice se postará výborné herecké obsazení, jako je Pavel Liška, Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Anna Polívková, Tatiana Vilhelmová a další.

V sobotní večer 30. 6. se o kvalitní zábavu v další české komedii postará Jiří Bartoška v roli veterináře, který se po pohřbu svého tchána začíná bránit ztráty svých snů, Eliška Balzerová brilantně ztvárňující milující manželku, která přesně ví, co je pro jejího muže nejlepší a zbytek rodiny v podání Tatiany Vilhelmové, Jiřího Havelky, Jakuba Koháka, Pavly Beretové a Ivy Janžurové.

 S horkými srpnovými dny se 28. 8. rozloučíme novinkou roku 2018 Tátova volha. Známé tváře Eliška Balzerová a Tatiana Vilhelmová opět zaručují skvělou zábavu. Jako matka s dcerou se vydají po stopách jeho milenek – Vilmy Cibulkové, Evy Holubové a Hany Maciuchové, hledat nemanželského syna jejich manžela a otce ve Volze GAZ 21.

Konec prázdnin 30. 8. zpečetí film Nedotknutelní. Skvělá komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v Informačním centru ve Šternberku, Uničově a Olomouci. Dále pak na www.arks-plus.cz

Letní kino

 

Místo Šternberský klášter - nádvoří

Městský úřad Šternberk

Horní náměstí 16
785 01 Šternberk
IČ: 00299529
DIČ: CZ00299529

telefon: 585 086 111, 511
e-mail: podatelna@sternberk.cz
ID datové schránky: ud7bzn4

Počet obyvatel k 1.1.2019:
13 603


Historické foto

Současné foto

Fotogalerie z akcí

Videoreportáže