Skočit na obsah Skočit na kompletní navigaci Skočit na zkrácenou navigaci Skočit na pravou stranu webu

Navigace

HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2008

Doporučené aktuality

Ovládání doporučených aktualit je možné pomocí klávesových zkratek, pro zastavení nebo spuštění přepínání aktualit lze pomocí klávesy mezerník. Samotné přepínání mezi aktualitami je možné pomocí levé a pravé šipky na klávesnici.

Pozastavit automatické přepínání aktualit Zobrazit předchozí aktualitu Zobrazit následující aktiualitu
 • Vítejte ve Šternberku

  Vítejte ve Šternberku

 • Provoz kompostárny ve Šternberku

  Provoz kompostárny ve Šternberku

 • Ceník vodného a stočného ve Šternberku pro rok 2022

  Ceník vodného a stočného ve Šternberku pro rok 2022

 • Termíny svozů odpadu, plastů, papíru a bioodpadu 2022

  Termíny svozů odpadu, plastů, papíru a bioodpadu 2022

 • Novoroční blahopřání všem obyvatelům města Šternberka

  Novoroční blahopřání všem obyvatelům města Šternberka

 • Odpady můžete odevzdávat ve sběrném dvoře bez limitu!

  Odpady můžete odevzdávat ve sběrném dvoře bez limitu!

 • Majitelé psů si zase mohou vyzvedávat speciální sáčky

  Majitelé psů si zase mohou vyzvedávat speciální sáčky

Obsah webu Šternberk.eu

Zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk

NA RADNICI  BYL UKONČEN VZDĚLÁVACÍ PROJEKT ZVÝŠENÍ KVALITY ŘÍZENÍ, FINANCOVÁNÍ A GOOD GOVERNANCE MĚSTSKÉHO ÚŘADU ŠTERNBERK    

Na radnici byl v červnu 2015 ukončen vzdělávací projekt, který probíhal od dubna roku 2013 pod názvem Zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk. Projekt byl podpořen dotací z Evropského fondu v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Cílem bylo zvýšit kvalitu řídících procesů města a zvýšení transparentnosti rozhodování a spolupráci s občany a zájmovými skupinami. Cíle radnice dosáhnout zlepšení v oblastech strategického řízení, řízení projektů a řízení financí byly naplněny.

ZAMĚSTNANCI ÚŘADU MAJÍ ZA SEBOU SPECIÁLNÍ ŠKOLENÍ 

Součástí vzdělávacího projektu radnice Zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk bylo také proškolení všech zaměstnanců městského úřadu včetně strážníků městské policie v oblasti komunikace s občany. Školení proběhlo v Expozici času ve dvou květnových termínech (22.05. a 29.05.2015). V rámci školení byli účastníci seznámeni se zásadami správné komunikace, s tím jak zvládat zátěžové situace či jak najít další příležitosti a cesty k občanům.

 Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk      Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk     Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk     Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk    

PŘÍPRAVA STRATEGICKÉHO PLÁNU ROZVOJE MĚSTA ŠTERNBERKA  

Součástí projektu Zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk byla také příprava nového Strategického plánu rozvoje města Šternberka. V úterý 10. června 2014 se v Expozici času uskutečnilo první veřejné projednání přípravy plánu s občany, na kterém byla veřejnost seznámena s výsledky dotazníkového šetření, s informacemi o přípravě nového strategického plánu města a občané mohli k tématu diskutovat se zástupci města.

Dotazníkové šetření probíhalo od 21. března do 30. dubna 2014, do šetření se zapojilo 275 respondentů. Výsledky dotazníkového šetření a prezentace k přípravě plánu jsou v příloze.

ikona pdf souboruVýsledky dotazníkového šetření
ikona pdf souboruPrezentace k přípravě nového Strategického plánu rozvoje města Šternberka 

Videoreportáž z akce: https://www.youtube.com/watch?v=tyokCNrU7v0

Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk      Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk     Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk     Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk    

NA RADNICI BYL ZAHÁJEN NOVÝ VZDĚLÁVACÍ PROJEKT 

Nový vzdělávací projekt zahájila v dubnu roku 2013 šternberská radnice. Projekt s názvem Zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk podpořila dotace z Evropského fondu v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost ve výši 2.121.557,63 Kč. Projekt je zaměřen na zvýšení kvality řídících procesů města a zvýšení transparentnosti rozhodování a spolupráci s občany a zájmovými skupinami. Cílem radnice je dosáhnout zlepšení ve třech významných oblastech řídících procesů: strategického řízení, řízení projektů a řízení financí. V oblasti řídích procesů chceme dosáhnout lepší specifikace priorit úřadu, zlepšení argumentace a rozhodovacích procesů a získat větší kontrolu nad prostředky úřadu a snížit tak pravděpodobnost vzniku zpoždění, plýtvání nebo chyb. Našim cílem je najít další příležitosti a cesty k občanům. Projekt potrvá do 30. června 2015.

Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk      Fotografie projektu zvýšení kvality řízení, financování a good governance Městského úřadu Šternberk      info tabule_v_zasedací_místnosti

 

logo evropský sociální fond v ČR, Evropská unie, Operační program lidské zdroje a zaměstnanost

 

Pravá strana stránek

Městský úřad Šternberk

Horní náměstí 16
785 01 Šternberk
IČ: 00299529
DIČ: CZ00299529

telefon: 585 086 111, 511
e-mail: podatelna@sternberk.cz
ID datové schránky: ud7bzn4

Počet obyvatel k 1.1.2022:
13 417


Historické foto

Současné foto

Fotogalerie z akcí

Videoreportáže

Skočit na začátek stránky