Šternberk - oficiální informační portál města

HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2008

Šternberk opět hledá svoji Dívku roku - již po dvanácté

Dům dětí a mládeže Šternberk spolu s Městskými kulturními zařízeními a tváří soutěže Veronikou Hladíkovou srdečně zvou všechny zájemce na 12. ročník šternberské Dívky roku, který se bude konat v sobotu 23. února 2013 od 17 hodin ve velkém sále Městského klubu na Masarykově ulici 20. Vstupné činí 60 korun v předprodeji (Městské informační centrum, ČSA 19) a 80 korun na místě.

Tématem je tentokrát Superstar, proto bude hlavním hostem večera Ruda z Ostravy, známý právě z této televizní soutěže. Krásné finalistky se představí ve čtyřech soutěžních disciplínách: předvedou aerobic, volnou disciplínu a módní přehlídku, ve které půjdou za svou vlastní Superstar. V rozhovoru budou odpovídat nejen na otázky moderátorské dvojice Kateřiny Dostálové a rapera Patricka Semlbauera, ale také na všetečné dotazy porotců.

V odborné porotě usedne např. zpěvačka Michaela Grohmanová, tvář soutěže Veronika Hladíková, modelka a finalistka České Miss Andrea Stieblingová, pořadatel soutěže Supermiss Tomáš Vavřinec, loňská vítězka Šárka Zapletalová, provozní Sportovního klubu Véska Ondřej Perůtka, majitelka Boutique De Luxe Radka Kašpárková a další.

V doprovodném programu se můžete těšit na šternberskou street dancovou skupinu The Pranksters pod vedením Evy Kameníčkové a také na olomoucký Hudební Institut.

Podpořte své kamarádky a spolužačky, můžete si také sami zvolit Dívku Sympatie pro rok 2013. Fanoušci Rudy z Ostravy se s ním budou moci vyfotit a zúčastnit se jeho autogramiády. Přijďte dívkám vytvořit atmosféru, ve které se jim bude příjemně soutěžit.

korunovace vítězky loňská vítězka Dominika Novotná divka2013 copy

 

Městský úřad Šternberk

Horní náměstí 16
785 01 Šternberk
IČ: 00299529
DIČ: CZ00299529

telefon: 585 086 111, 511
e-mail: podatelna@sternberk.cz
ID datové schránky: ud7bzn4

Počet obyvatel k 1.1.2019:
13 603


Historické foto

Současné foto

Fotogalerie z akcí

Videoreportáže