Šternberk - oficiální informační portál města

HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2008

Naši mladí cyklisté se neztratili ani v okresním kole

V úterý 22. května proběhlo na dopravním hřišti ve Šternberku okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Po úspěchu v oblastním kole naše město reprezentovali v obou kategoriích žáci ZŠ Svatoplukova. Obě družstva, jak mladší žáci, tak i starší žáci, bojovala v nabité konkurenci velmi statečně a s vysokým nasazením. O prvenství se naše družstva dlouho přetahovala se zástupci ZŠ Medlov, kteří dlouhodobě patří ke krajské elitě v dopravních soutěžích. Nakonec jsme v obou kategoriích zůstali těsně pod stupněm nejvyšším. Týmy na třetím místě skončily již s velikým bodovým odstupem za našimi zástupci. Jisté však je, že ZŠ Medlov musí do příštích let počítat s tím, že po mnoha letech bude na jejich dosud neotřesitelné pozice útočit opět tým ze Šternberka.

„Tento výborný výsledek je pro nás obrovskou motivací do příštích let,“ uvedl ředitel školy Jaromír Sedlák.

Hlavním pořadatelem soutěže byl Dům dětí a mládeže Šternberk. Za město přišli děti pozdravit starosta Stanislav Orság, velitel městské policie Libor Šamšula a vedoucí odboru dopravy Adriana Runštuková. Ceny předávali také krajský zástupce BESIPu Miroslav Charouz a ředitel DDM Šternberk Miroslav Sadil. 

cyklomale

Zdroj ZŠ Svatoplukova:  http://www.zssvat.cz/fotogalerie/nasi-mladi-cykliste-se-neztratili-ani-v-okresnim-kole/

 

Městský úřad Šternberk

Horní náměstí 16
785 01 Šternberk
IČ: 00299529
DIČ: CZ00299529

telefon: 585 086 111, 511
e-mail: podatelna@sternberk.cz
ID datové schránky: ud7bzn4

Počet obyvatel k 1.1.2020:
13 543


Historické foto

Současné foto

Fotogalerie z akcí

Videoreportáže